Respine4u: בשורה חדשה בתחום כאבי הגב והפחתת הסטרס באופן טבעי

להתייעצות עם ד”ר מנדי
השאירו פרטים או חייגו
077-2305984

  מדיקו > כירופרקטיקה

  מרבית מהאוכלוסייה סובלת מלחצים מצטברים בגוף, מסטרס, מכאבי גב, ראש, צוואר, כתפיים וכאבים שונים ולעיתים אף מבלי שנמצאה להם סיבה פיזיולוגית רפואית ברורה. לרוב הופעת הכאב והישנותו מפריעה בתפקוד היומיומי. פיתוח חדשני תוצרת כחול לבן מאפשר לטפל בבעיה זו על ידי מנוחה משוכללת להפחתת לחצים פיזיים מהגוף, הפחתת סטרס, רגיעה והתרעננות כבר מ-20 הדקות הראשונות בשימוש עצמי ונוח בבית

  מסתבר שישנן חדשות טובות, יש מה לעשות גם אם אנחנו במצב כרוני וגם אם אנחנו די בריאים.

  צפו בסרטון על המוצר החדשני:

  לאלו מצבים מתאים השימוש ב Respine4u?

  כל אחד מרגיש לחצים בגופו שלעיתים מופיעים כאי נוחות או ממש כאבים, או הרגשת סטרס, עצבנות ומתח באופן שונה בהתאם למאפייני חייו. מסתבר שאפשר לשים לב לכך ולהגיב בהתאם, כדי לשפר משמעותית מצבים אלו.

  הרעיון לאפשר לעצמך, למוח ולגוף לנוח ולהירגע, בכל רגע שמתאים לך ולעבור מעין כיול מחדש בלי לצאת מהבית, או ללכת לטיפול, או לחשוב פעמיים אם אני יכול/ה להרשות לעצמי… וזה חשוב כי כולנו יודעים שבריאות זה לא עניין של סדר עדיפויות.

  ד”ר רונן מנדי: “זו בשורה למרבית האנשים שרוצים לעשות משהו טוב לעצמם על מנת להרגיש טוב כל יום, להימנע מטיפולים מיותרים ומתרופות ככל האפשר ולא להיות במצב בו הבריאות היא ענין של עלויות וסדרי עדיפויות.”

  השקעה בבריאות הטבעית  הנה השקעה בביטוי “האינטליגנציה הטבעית” של הגוף למניעת חולי. בעוד שביטוח הבריאות הוא רק למצב הכשל בו אנו כבר חולים. 

  איך שיטת Respine4u פועלת?

  הטכנולוגיה אשר פותחה על ידי גיבוי יומי בע”מ ביוזמת ד”ר מנדי, כירופרקט מומחה ומומחים מתחומים שונים, מציעה פתרון פשוט ונוח לשימוש ביתי ללא הפעלת כוח חיצוני על הגוף, בטיפול עצמי וללא צורך במומחה חיצוני שיטפל.

  החכמה שבפשטות – שוכבים על הבטן על גבי Respin4u שהמבנה הייחודי שלו יוצר התאמה לגוף ופיזור לחצים, נכנסים למצב נשימה עמוקה ויעילה (נשימה סרעפתית) תוך כדי הפחתת לחצים מעמוד השדרה וממערכת העצבים.

  התועלת המיידית היא הכניסה למצב של מדיטציה, התרעננות וצמצום הסטרס הרגשי, כך שקמים ממנו מלאי אנרגיה ותחושת התחדשות נעימה כמו אחרי טיפול או מסג’ טוב.

  למי מתאים הטיפול?

  הטיפול מתאים לכל מי שסובל מכאבים, למשל נשים בהיריון שרוצות לשחרר ולהרגיע כאבים, למבוגרים, לגיל השלישי ואחרים אשר סובלים מירידה ביכולות הגוף, הגבלה בתנועה ומכאבים כרוניים המקשים על איכות החיים.

  מהו משך הטיפול?

  השימוש אינו מוגבל בזמן, למשל מייד עם הקימה בבוקר, אפשר לפתוח עם Respine4u את היום, במיוחד אם מרגישים אי נוחות אותה רוצים להפיג. בדרך כלל רצוי להשתמש כ 20 דקות ביום אבל בהחלט מועיל להירדם עליו וליהנות משינה עמוקה למספר שעות לצורך התרעננות והתחדשות.

  מהם יתרונות המוצר?

  Respine4u מאפשר להגיב באופן כולל לכל כאב או אי נוחות בגוף, לכל הצטברות לחצים או מתח רגשי כגון עצבנות, חוסר סבלנות וירידה ביכולת הריכוז והלמידה. הוא מאפשר בין השאר תחושת שחרור ואיזון פיזי ורגשי בזכות כניסה למצב מדיטציה שלה תועלות ויתרונות רבים לתפקודי המוח-גוף.

  למשל בתקופת בידוד בבית – בשכיבה על הבטן על גבי Respine4u מתאפשר להפעיל את מערכות הגוף בצורה חכמה וגם לאפשר בכך נשימה עמוקה ותפקוד ריאות יעיל.

  Respine4u הנו הפתרון האופטימלי לשיפור מערכת הנשימה בשכיבה על הבטן Prone Position כהמשך טבעי לכך שבמקור הוא פותח עבור נשים בהיריון במצבן המיוחד, כך שתוכלנה להרגיע כאבים וסטרס לאורך כל תקופת ההיריון ועד ממש בסמוך ללידה.

  מדוע המוצר מצוין לאנשים בבידוד?

  לאנשים הנמצאים בבידוד מכל סיבה או שחלילה נדבקו בCOVID19, מומלץ לנוח אך גם להפעיל את הריאות, להירגע אך גם לצמצם שכיבה או שינה על הגב ובמקום זאת  לשכב על הבטן, כשכל אלו אינם פשוטים ליישום.

  על גבי Respine4u ניתן לנוח או לישון שינה עמוקה ממושכת בלי צורך לזוז ובזמן זה תפקוד הריאות משתפר. הניסיון הנצבר לאורך השנים במנח זה הראה שיפור בנשימה בזכות השכיבה על הבטן במצבים בהם המשתמשים סבלו מבעיות נשימה, אסתמה, COPD ואפילו בקרב ספורטאים ואנשים בריאים שעשו שימוש במוצר.

  השימוש ב Respine4u מאפשר מנוחה ורגיעה במצב מדיטטיבי, אליו נכנסים תוך דקות ספורות, להרגעת הסטרס הרגשי ולהקלה על השהייה בבידוד.

  מה לגבי קבוצות המוגדרות בסיכון?

  Respine4u התגלה כמוצר מצוין לאנשים מבוגרים שפעילותם הגופנית מצומצמת ולכן מרבית הנשימה אצלם אינה מספיק עמוקה ויעילה. כשברקע הצטברות לחצים פיזיים ורגשיים וסטרס לא מבוטלים בתהליכי ההזדקנות.

  עבורם השימוש במוצר מאוד מועיל ואף מחזק את הביטחון בגוף מכיוון שהפחתת הלחצים ממערכת העצבים משפרת את הקשר שבין המוח לגוף ואף לצמצם נפילות.

  מה היקף הניסיון במוצר ומדוע הוא מיוחד?

  החל משנת 2006 כשהתחילו לייצר את Respine4u התגובות הן מצוינות. הסיבה לכך היא שהמוצר משלב מספר דיסציפלינות טיפול מבלי לצאת מהבית שתועלתן הוכחה. כגון דיקומפרסיה של עמוד השדרה (הריווח הטבעי בין החוליות), נשימה סרעפתית, איזון וסימטריה של הגוף, מנח מאוזן לצוואר והכתפיים, “הידרותרפיה יבשה” והימצאות במצב מדיטציה.

  מדוע המוצר אינו מוצר רפואי?

  מדובר במוצר נוחות לשימוש משפחתי שמיועד להיות היום בכל בית ופחות במוצר שנועד לטפל בבעיה רפואית ספציפית. זהו פתרון המאפשר שחרור מרחבי, רב מערכתי של הגוף מלחצים ומסטרס.

  לחץ כאן למידע נוסף באתר החברה

  דירוג:

  2 גולשים דירגו 5.0
  ד"ר רונן מנדי
  כירופרקטיקה
  ד”ר רונן מנדי הינו כירופרקט אשר פיתח יחד עם המהנדס רונן טוכפלד את ה-“Respine4u”, משטח ראשון מסוגו בעולם, עליו רשום פטנט בינלאומי. המשטח הייעודי מאפשר שכיבה על הבטן (Prone Position) להקלה בכאבים, הפחתת לחצים מעמוד...

  להתייעצות עם ד”ר מנדי
  השאירו פרטים או חייגו
  077-2305984

   תגובות

   1. יש לי ריספיין פור יו בבית וזה חלק מהטיפול היומי שאני מעניק לעצמי. כבר קרה שנרדמתי עם כאב גב על המזרון והתעוררתי אחרי אפילו יותר משעה עם תחושה נהדרת של הקלה. לאורך כמה חודשים (בשבתון ממשרד החינוך) שכבתי כל יום בבוקר כ-20 דקות עש מקסימום שעה. התוצאות מעולות. הפחתת כאבי גב-צוואר-שחמות והורדת סטרס נפשי. סוג של מדיטציה 🙂

    1. זיזי שלום, המזרן המיוחד מופץ ע”י חברת גיבוי יומי
     לפרטים בנושא מחיר ניתן לפנות ישירות לחברה במס: 077-2305984

    1. שלום, המזרן המיוחד מופץ ע”י חברת גיבוי יומי
     לפרטים בנושא מחיר והובלה ניתן לפנות ישירות לחברה במס: 077-2305984

   דירוג: