דיקור קוסמטי: פנים חלקות וצעירות בדרך טבעית

למידע והתייעצות

להתייעצות עם גב’ זקוטו N.D
השאירו פרטים או חייגו
077-231-3378

  מדיקו > אסתטיקה

  ישנן לא מעט טכנולוגיות אשר הגיעו מתחום הרפואה אל האסתטיקה. אנו מחפשים כל הזמן שיטות שיעזרו לנו להיראות טוב יותר, אך ללא כאבי הניתוח. דיקור קוסמטי הינה טכניקה של דיקור סיני המעניק תוצאות קוסמטיות כגון: החלקת קמטוטים טשטוש קמטים, והבהרת כתמים

  צפו בשולמית זקוטו מסבירה על כך בראיון בתכנית “סודות היופי”

  באיזה דיקור מדובר?

  מדובר על תהליך וטכניקה טבעית אשר מעודדת את רענון תאי העור וחידושם, התורמת להגברת ייצור הקולגן הטבעי והחייאת עור הפנים.

  התהליך גורם לזרימה של אנרגיה ודם המסייע להזנת העור ושימורו ובכך מעכב את תהליך ההזדקנות והקמילה, תוך כדי הניצול הפוטנציאלי של העור.

  הטיפול מיועד לכל מי שרוצה עור פנים חלק ואלסטי יותר, אך באופן טבעי וללא חומרים כימים, ניתוחים וקילופים (פילניג בינוני או עמוק).

  כמו כן, בזכות כך שהטיפול הינו טבעי לחלוטין וללא שימוש בחומרים כימים. הטיפול מתאים גם לבני נוער המתמודדים עם אקנה או צלקות פוסט אקנה.

  איך מתבצע הטיפול?

  הטיפול באקופונקטורה קוסמטית הינו נטול כאבים, סיכונים ותופעות לוואי, אין בו מעורבות כימיקלים וניתן לשלב בטיפול גם כוסות רוח ומזו רולר לסירקולציה של דם.

  הטיפול נעשה באמצעות מחטים דקיקות המוחדרות לעור באזורים בהם נקודות הדיקור ידועות מראש על פי הרפואה הסינית.

  כמו בכל פן ברפואה בסינית במהלך הטיפול ניתנת התייחסות לכל אלמנט בגוף בכדי לשמור עליו במהלך העבודה על הפנים.

  כמו כן, ישנם אנשים שלא ניתן לטפל בהם בגלל בעיות רפואיות אחרות המצריכות טיפול ורק כשהגוף יחלים, ניתן יהיה לטפל בעור הפנים, לדוגמה: אנשים הסובלים מבעיות קרישות דם, בעיות לב, חולי סכרת שאינם מאוזנים, נשים בהריון, מעשנים ועוד.

  לאילו תוצאות ניתן לצפות מהטיפול?

  הטיפול בדיקור יביא להטבה בבריאות ובחיוניות הכללית של העור, העלמת כתמים, הפחתת קמטים, קמטוטים וטשטושם.

  העור מקבל חיות, רמת החומצה ההילואירונית ורמת הקולגן עולות, כך גם האלסטיות של העור והעפעפיים (הנפיחות וכהות סביבם יורדת).


  שולמית זקוטו
  טיפול במחלות עור
  מומחית לאסתטיקה של העור המשלבת טכניקות טבעיות בעזרת הדיקור הסיני. עוסקת באסתטיקה כ- 35 שנה לאנשים המעוניינים לשפר את העור אך לא מעוניינים בניתוח פלסטי. בעלת ניסיון קליני של כ- 35 שנה בתחום האקנה, האיג’ינג...

  להתייעצות עם גב’ זקוטו N.D
  השאירו פרטים או חייגו
  077-231-3378

   תגובות