לראשונה: כנס המנתחים הפלסטיים בהרצאות פתוחות לקהל

האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית יוזם לראשונה בישראל,כנס לציבור הרחב הכולל הרצאות קצרות בסגנון TED במחיר סמלי של 20 שקלים ליום. ההרצאות יועברו על ידי מומחים מובילים בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית

שבוע כירורגיה פלסטית – הרצאות לציבור – 11-12 בנובמבר 2018

נגן וידאו

בתמונה: ד”ר מרקוס הראל  |  צילום סטילס: דניאל צ’צ’יק

ההרצאות יכללו מידע חדשני למתעניינים בתחום ואינפורמציה חיונית לשוקלים לעבור ניתוח פלסטי בעתיד.

הכנס יערך במוזיאון תל אביב בימים ראשון ושני ה – 11-12 בנובמבר 2018 בין השעות 17:00 ועד 22:00 ותעמוד בראשו, ד”ר שגית משולם, מומחית לכירורגיה פלסטית ומנהלת השירות לכירורגיה משחזרת של השד במרכז הרפואי רבין.

הכניסה תהיה בהרשמה מראש בלבד בתשלום סמלי של 20 שקלים ליום הרצאות, לצורך הבטחת ההשתתפות.

בתמונה: ד”ר שגית משולם דרזון | צילום: עידו לביא

ד”ר שגית משולם יו”ר הכנס מסרה כי: “המשתתפים בהרצאות יוכלו ללמוד באופן ישיר על ניתוחים שונים ולקבל מידע אמין ומקצועי. כמו גם להבין כי ניתוחים פלסטיים יכולים לחולל שינוי דרמטי בדימוי הגוף, בתפישת הביטחון העצמי ובתחושת האושר הפנימי אך יחד עם זאת המטרה איננה להפוך אדם למישהו אחר אלא להעניק לו גירסה צעירה ויפה יותר של עצמו”

ההרצאות לקהל כוללים נושאים רבים כגון; ניתוחים לעיצוב הגוף, ניתוחי פנים, הגבות ומשמעותן בהזדקנות הפנים, הגדלת חזה עם שומן, טכניקות חדשניות בניתוחי פנים, הטרנדים החמים בעיצוב הישבן, שיטות מתקדמות וחומרי הזרקה חדשניים המיועדים להשטחה ומילוי קמטים, טיפולים וניתוחים לפנים מתבגרות, בחזרה לגופך, לאחר הריון, המסת שומן ומיצוק העור, פתרונות להזעת יתר, מתיחות פנים ושחזור מומים מולדים, ירידה במשקל ומה שבא אחרי בהשראת קים קרדשיאן, חידושים בכירורגיה הפלסטית והאסתטית בישראל, מתיחת פנים בהרדמה מקומית, החלפת משתלי חזה בהזרקות שומן והחשיבות של יעוץ לשחזור שד לפני כריתה חלקית או מלאה לנשים המתמודדות עם סרטן השד או נשאות גנטית.

הכנס לציבור הרחב יערך במסגרת שבוע הכירורגיה הפלסטית והרפואה האסתטית ביוזמת האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית, בהסתדרות הרפואית ויכלול גם כנסים לאנשי המקצוע וניתוחים בשידור חי בבית החולים איכילוב.

בכנס תתקיים גם תערוכה של מכשור רפואי בה ניתן יהיה להתרשם מקרוב מטכנולוגיות חדשות בתחום האסתטיקה, שתלים מתקדמים לשימוש בניתוחים פלסטיים, מכשירי לייזר וכן חומרי הזרקה חדשניים המיועדים להשטחה ומילוי קמטים.

שבוע הכירורגיה הפלסטית, יתקיים הודות לחסותה הראשית של א.מ.י טכנולוגיות רפואיות ולחסותם האדיבה של אלרגן ישראל, אלפמדיקס, פרומדיקס, נובוגולד, מדיקל נובה, פרופארם, שי מדיקל, פוליטק, מדיסון, נארא ומטיס.

בראש הוועדה המארגנת של הכנסים עומדים ד”ר מאיר כהן יו”ר האיגוד, ד”ר רון עזריה מזכיר האיגוד וד”ר רועי ענבר גזבר האיגוד. את ההפקה מבצעת חברת זיפר תקשורת חווייתית ואת יחסי הציבור לשבוע זה יוביל משרדה של נאוה עינבר דוברת האיגוד.

דר אברי רווה צילום עידו לביא
בתמונה: ד”ר אברי רווה | צילום: אנג’ליקה שר

שבוע הכנס יכלול גם הצגת פרויקט צילומים תיעודי אשר עקב במהלך השנה אחר עבודתם וחייהם של המנתחים הפלסטיים והונצח בעדשת המצלמה של שמונה צלמים ישראלים מובילים.

תצוגת הפרויקט האומנותי תהיה פתוחה לאנשי המקצוע ולציבור הרחב, ללא תשלום במהלך הכנסים ותתקיים בחסות חברת אלרגן ישראל יבואנית ג’ובידרם.

האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית הוא האיגוד המקצועי היחידי של ההסתדרות הרפואית בישראל אשר כולל בהכשרה שלו ובבחינות בכתב ובעל פה את תחום הרפואה האסתטית שאיננה כירורגית המהווה 25 אחוזים מתכני ההתמחות.

האיגוד הוקם במטרה להוות מסגרת ארגונית מקצועית עבור מאות רופאים מומחים ומתמחים העוסקים בכירורגיה פלסטית בישראל ולפעול לקידום ופיתוח המקצוע בתחום הטיפול, ההוראה והמחקר.

כחברי איגוד יכולים להצטרף רופאים ורופאות בעלי תואר מומחה בכירורגיה פלסטית.

ועד האיגוד לכירורגיה פלסטית ואסתטית

ימים
שעות
דקות
שניות
  • מתחם גולדה מאיר, שדרות שאול המלך 27, תל אביב יפו
  • info@plasticsurgery.org.il
  • 050-6618890