הצערה של עור הפנים ללא ניתוח: להחזיר את הרעננות

להתייעצות עם ד”ר איסקוב
השאירו פרטים או חייגו
077-2315616

מדיקו > אסתטיקה

בשנים האחרונות התפתחו טכניקות חדשות להצערת עור הפנים ללא ניתוח. טכניקות אלה מבוססות על חומרים חדשים שפותחו לאורך שנים וכיום נהנים מאישור FDA

צפו בד”ר איסקוב מסבירה על כך בראיון לתכנית בקו הבריאות

מה בעצם קורה לעור שלנו עם הגיל?

זה לא סוד שעם השנים, הופך העור שלנו לדק יותר, רפוי יותר ובעל אופי מזדקן, בין היתר בסיוע הגרביטציה שמושכת באופן קבוע את העור שלנו כלפי מטה. תזונה לא נכונה, אוויר מזוהם ואפילו סיגריה אחת ביום, כל אלה יכולים לתת את סימניהם על העור עם השנים.

מהי השיטה החדשה להצערת עור הפנים?

לאחר 20 שנות ניסיון בתחום, במהלכן פותחו שלל חומרים בעולם הרפואה האסתטית, כיום קיימים חומרים איכותיים וטבעיים המאפשרים להשיג אימפקט משמעותי על עור הפנים. ישנה חשיבות רבה לעשות שימוש אך ורק בחומרים האיכותיים על מנת להשיג את התוצאות המבוקשות, ולאפשר למטופלת להרגיש מצוין עם המראה החדש שלה.

מה ההבדל בין ביצוע ההזרקות באמצעות קנולה או מחט?

בכניסה אל העור באמצעות קנולה ניתן לפסל ממש את עור הפנים, ולא רק להזריק את החומר במיקומי החדירה לעור.

אביגיל אריאלי מספרת על הטיפול שעברה

אביגיל אריאלי עברה טיפול הצערת עור הפנים ללא ניתוח באמצעות קנולה. לדברי אביגיל השינוי שחוותה היה משמעותי מאוד: “עם השנים, את עוברת מול המראה רק כשאין ברירה ורק כשצריך לארגן את עצמך לפני יציאה מהבית. ישנה מעין תחושה של עייפות, שגם משתקפת דרך הפנים שלנו, מה שגורם לנו להמשך תחושת הדכדוך והעייפות לכאורה מהחיים”.

אביגיל ממשיכה ומספרת “שמעתי על האפשרות של הצערת עור הפנים, אבל חששתי מכיוון שלא רציתי להיראות כמו מומיה. אני שחקנית במקצועי וחשוב לי לשמור על הבעות הפנים שלי בצורה מלאה. הטיפול הוא כל כך אפקטיבי וטבעי, שמי שלא יודע שעברתי את הטיפול, לא יכול להבחין בכך במראה הפנים שלי מלבד התחושה שאני נראית יותר רעננה וחיונית, כאילו ישנתי טוב או חזרתי מחופשה”.

למדריך “הרמה או מתיחת פנים על ידי חוטים” הכולל תמונות לפני ואחרי, מחירים וחומרי מילוי

אביגיל אריאלי: “במובן מסוים זה כמו להחזיר את עצמי לעצמי. אני מביטה במראה וזה עושה לי טוב.”

מהו הקשר בין גוף ונפש בתחום הרפואה האסתטית?

לאסתטיקה שלנו יש השפעה ישירה על הנפש שלנו. אנשים שעברו משברים, תהליכים קשים של אובדן ודכאון, ששכיחותם עולה גם היא עם הגיל, מעידים על שינוי משמעותי במצבם הנפשי, על עליית הביטחון העצמי וההערכה העצמית לאחר טיפול הצערת עור הפנים.

מהן הטכניקות הקיימות להצערת עור הפנים?

הצערת עור הפנים היא מטרה שאותה ניתן להשיג במספר טכניקות כדוגמת שימוש בסידן, חומצה היאלורונית, טכניקת החוטים למתיחת העור ועוד. טכניקות אלה, מעבר להשפעה הטכנית שלהן על מתיחת העור, מעודדות גם את ייצור הקולגן בעור ומאפשרות לו להחזיר את המראה הרענן, החיוני והצעיר.

למדריך “הזרקת חומצה היאלורונית” הכולל תמונות לפני ואחרי, מחירים וחומרי מילוי

כמה טיפולים נדרשים בתהליך הצערת עור הפנים ללא ניתוח?

השינוי ניכר כבר לאחר הטיפול הראשון, וככל שעוברים עוד ועוד טיפולים המצב הולך ומשתפר יותר ויותר. ככלל, נדרשים בין טיפול אחד עד שלושה טיפולים בהתאם לגיל ולנקודת המוצא של עור הפנים לפני הטיפול. בשימוש בחומרים איכותיים בעלי אישור FDA, יכולים הטיפולים להחזיק מעמד גם לאורך שנתיים שלמות.

באיזה גיל מומלץ להתחיל בטיפולי ההצערה?

ככלל, מומלץ להתחיל טיפולים כשעור הפנים והצוואר מתחיל לאבד חומצה היאלורונית באופן טבעי ועם הזמן הולך עור הפנים והופך למבוגר ועייף יותר. יחד עם זאת, את הטיפול ניתן להתחיל בכל גיל, כאשר המטופל מרגיש בכך צורך, ובהתאם לגיל נבנה גם הטיפול באופן אינדיבידואלי למטופל.

דירוג:

2 גולשים דירגו 5.0
ד"ר הילה איסקוב
רפואה אסתטית
ד”ר הילה איסקוב הינה רופאת שיניים העוסקת ברפואה אסתטית מעל 15 שנים. עובדת במרפאת אתיקה מדיקל סנטר ובעלת מרפאה פרטית בתל אביב. עברה השתלמויות רבות בארץ ובחו”ל בתחום הרפואה האסתטית וממשיכה להתעדכן באופן תדיר בכל...

להתייעצות עם ד”ר איסקוב
השאירו פרטים או חייגו
077-2315616

תגובות

דירוג: