גאמי סמייל-חיוך חושף חניכיים: אבחון וטיפול

למידע והתייעצות

להתייעצות עם ד”ר דוידסון
השאירו פרטים או חייגו
077-2316333

מדיקו > רפואה אסתטית

גאמי סמייל הוא כינוי לחיוך שבו עולה השפה העליונה יתר על המידה וחושפת את החניכיים העליונים. תופעה זו נפוצה בקרב נשים פי 2 מאשר בקרב גברים ויכולה לגרום למבוכה רבה עד כדי פגיעה בבטחון העצמי. טיפול בוטוקס פשוט משיג תוצאות מצוינות שמבטלות למעשה את מראה הגאמי סמייל ומייתרות את הצורך בניתוח.

צפו בד”ר דוידסון מסבירה על כך בראיון לתוכנית סודות היופי

מה זה גאמי סמייל ומה גורם לכך?

גאמי סמייל הוא חיוך חושף חניכיים באופן לא פרופורציונאלי. במצב זה השפה העליונה נוסקת מעלה באופן וחושפת חניכיים עליונים. הגורמים לגאמי סמייל הם מגוונים, החל משפה עליונה צרה וקצרה, דרך לסת עליונה בולטת או שיניים קצרות וכלה בדלקת חניכיים. בעיית הגאמי סמייל יכולה להוביל לפגיעה בביטחון העצמי, במיוחד כאשר מדובר בנערות צעירות, אך לא פחות מכך גם כאשר הסובלות הן נשים בוגרות שכבר גיבשו את אישיותן.

עד כה הפתרונות לגאמי סמייל התבססו על ניתוחים כירורגיים לפתרון הבעיה, אך כיום באמצעות טיפול לא פולשני קל ופשוט, כל אחת יכולה ליהנות מחיוך זוהר מבלי לחשוף את החניכיים.

התמונות באדיבות ד”ר שרון דוידסון

למדריך “טיפול בגאמי סמייל” הכולל תמונות לפני ואחרי, מחירים וחומרי מילוי

מהו הפתרון היעיל לגאמי סמייל?

טיפול זה מבוסס על הזרקת בוטוקס לשריר שאחראי על הרמת השפה העליונה, באופן שמחליש את כוחו של השריר ומונע את עליית השפה העליונה יתר על המידה בזמן חיוך.

האם הטיפול החדש לא הופך את השפה העליונה לרפויה?

הזרקת בוטוקס לשריר המרים את השפה העליונה אינה משפיעה כלל ועיקר על השפה עצמה, אלא על השריר שאחראי על הרמתה, ולכן אין כל השפעה על צורתה של השפה.

את הטיפול ניתן לשלב גם עם הזרקה של חומצה היאלורונית לשפה העליונה בכדי לעבות אותה, באופן שמספק לה כושר כיסוי טוב יותר של אזור החניכיים העליונים.

כל כמה זמן יש לחזור על הטיפול?

תוצאות הטיפול טיפול באמצעות הזרקת בוטוקס נשמרות למשך 6 חודשים. התוצאה נראית לעין בתוך 3 ימים ומגיעה אל שיאה כעבור שבועיים. בתום 6 חודשים יש להגיע לטיפול הזרקה חוזרת על מנת לשמר את התוצאות.

למדריך “טיפול בוטוקס” הכולל תמונות לפני ואחרי ומחירים

חיוך יפה ישראלית

ד”ר שרון דיודסון: “מדובר בטיפול פשוט ויעיל הכולל הזרקת בוטוקס לשריר שאחראי על הרמת השפה העליונה, באופן המחליש את כוח השריר ומונע את עליית השפה העליונה בזמן חיוך. את התוצאות רואים תוך 3 ימים וזה משפר באופן משמעותי את החיוך ללא צורך בניתוח חניכיים או בפעולה פולשנית”

למי מתאים הטיפול החדש?

טיפול בגאמי סמייל באמצעות הזרקת בוטוקס מתאים לכל מי שמרגיש או מרגישה אי נוחות לעם החיוך שלו או שלה בגין חשיפה מוגזמת של החניכיים העליונים. מדובר בטיפול פשוט ויעיל וללא כאבים.לפיכך, מתאים לנערות צעירות המרגישות נבוכות ממראה החיוך שלהן, עד כדי פגיעה בביטחונן העצמי.

ראוי לציין כי תופעת הגאמי סמייל נפוצה פי 2 בקרב נשים מאשר בקרב גברים, ולכן רוב המטופלים הם בעצם נשים. יחד עם זאת הטיפול משיג תוצאות מצוינות בגברים ונשים כאחד.

דירוג:

9 גולשים דירגו 4.9
ד"ר שרון דוידסון
רפואת שיניים
ד”ר דוידסון הינה רופאת שיניים משנת 1994, עוסקת בטיפולים אסתטיים מעל עשור. עם סיום לימודיה החלה ד”ר דוידסון לעסוק ברפואת שיניים אסתטית בשילוב טיפולים אסתטיים לשיפור ושימור מראה עור הפנים. בשנים האחרונות ד”ר דוידסון מנהלת...

להתייעצות עם ד”ר דוידסון
השאירו פרטים או חייגו
077-2316333

תגובות

דירוג: