הזרקות, טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים

מדיקו > כירורגיה פלסטית

האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית בהסתדרות הרפואית, עורך כנס לציבור עם הרצאות קצרות בסגנון “טד” עם מיטב הרופאים המומחים לכירורגיה פלסטית, הכניסה ללא תשלום בהרשמה מראש בלבד

האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית בהסתדרות הרפואית, יוזם כנס לציבור הרחב אשר יכלול הרצאות קצרות בסגנון “טד” עם מיטב הרופאים המומחים בנושא הזרקות, טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים.

ההרצאות יכללו מידע חדשני למתעניינים בתחום ואינפורמציה חיונית לשוקלים לעבור ניתוח פלסטי או הליך אסתטי בעתיד. הכנס יערך  בימים שני ושלישי בין התאריכים 25-26 בנובמבר 2019 במלון הילטון בתל אביב.

הכניסה ללא תשלום בהרשמה מראש בלבד.

בראש הכנס לציבור הרחב עומד ד”ר גיא נחמני, רופא מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית.

ההרצאות לציבור יחלו בשעה 17:00 אחר הצהריים וימשכו עד 20:30 בערב.

בשעות הבוקר יערך כנס מקצועי לחברי האיגוד ולאורחים, אשר יעסוק במגוון תחומי הכירורגיה הפלסטית המשחזרת והרפואה האסתטית וישולבו בו בין היתר, מרצים בינלאומיים מובילים מהעולם סדנאות מעשיות למתמחים בכירורגיה פלסטית.

ד”ר מאיר כהן, יו”ר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית הדגיש כי: “בכנס נקיים קשר בלתי אמצעי בין הקהל המקצועי לציבור הרחב, נדון ביתרונות הרבים של ניתוחים והזרקות ונדבר גם על סיכונים וסיבוכים. בנוסף נדגיש את החשיבות של ביצוע הליכים אצל מומחה אמיתי לכירורגיה פלסטית, לאור התחרות הרבה הגוברת בענף”

ד”ר גיא נחמני יו”ר הכנס לציבור מסר כי: “המשתתפים בהרצאות יוכלו ללמוד באופן ישיר על הזרקות, ניתוחים וטיפולים שונים ולקבל מידע אמין ומקצועי מרופאים מובילים בתחום. הקפדנו לתכנן מראש את לוח הזמנים כך שכל מומחה יוכל לענות על שאלות בתום הרצאתו התכליתית. חשוב לנו שהציבור הרחב יבין כי ניתוחים פלסטיים יכולים לחולל שינוי דרמטי בדימוי הגוף, בתפישת הביטחון העצמי ובתחושת האושר הפנימי אך יחד עם זאת המטרה איננה להפוך אדם למישהו אחר אלא להעניק לו גרסה צעירה ויפה יותר של עצמו”.

בין הרופאים המומחים שישתתפו בכנס יהיו: ד״ר אריק זרצקי, ד״ר טלי פרידמן, ד״ר יוסי פיכמן, ד״ר ערן מילט, ד״ר ביאנקה רוזנברג, ד״ר עופר ארנון, ד”ר שרית כהן, ד״ר יואב ארוש, ד״ר אמיר ענבל, ד״ר מיכאל משה, ד״ר עומר וולף, ד״ר בני מייליק, ד״ר גיל נרדיני, עו״ד מיכל סטרוגו פרידמן וד”ר גיא נחמני יו”ר הכנס.

סקר שערך האיגוד לכירורגיה פלסטית, בין המנתחים הפלסטיים קבע כי רוב הישראלים רוצים להראות כמו אנג’לינה ג’ולי ובראד פיט.

בסקר התבקשו הרופאים לסמן את האפשרויות הזכורות להם משיחות הייעוץ המקדימות לפני ניתוח או הליך אסתטי, המשקפות למי מקרב כוכבות וכוכבי הוליווד הישראלים הכי מבקשים להידמות.

במקום הראשון בין הנשים עם 38% מהקולות נבחרה אנג’לינה ג’ולי, במקום השני עם 29%, נבחרה קים קרדשיאן, במקום השלישי עם 18% מקולות הרופאים נבחרה גל גדות.

השחקנית ג’וליה רוברטס נבחרה במקום הרביעי עם 12% מהקולות, במקום החמישי עם 9% מהקולות נבחרה ג’ניפר לופז.

במקום הראשון בין הגברים עם 34% מהקולות של המנתחים, נבחר בראד פיט, במקום השני עם 14% מהקולות נבחר טום קרוז, במקום השלישי עם 7% מהקולות נבחר ז’אק אפרון.

השחקן הוותיק שון קונרי, דורג במקום הרביעי עם 6% מהקולות ובמקום החמישי עם 5% מהקולות נבחר מאט דימון.

הסקר נערך באופן אנונימי באמצעות מנגנון הסקרים של ההסתדרות הרפואית והתוצאות עובדו על ידי נאוה עינבר דוברת האיגוד לכירורגיה פלסטית.

ניתן היה לסמן כמה תשובות ולכן הסיכום גדול ממאה אחוזים.

לאור ריבוי המתחזים והשרלטנים בתחום האסתטיקה הרפואית, הגדיר לאחרונה האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית בהסתדרות הרפואית שני מבחנים מצטברים לקביעת כשירות העוסקים בתחום האסתטית, הראשון הוא מבחן הפולשנות, שלמות הגוף היא ערך עליון, שימוש במכשיר הכרוך בהליך פולשני הגורם לכוויה או פציעה, מהווה עבירה פלילית המותרת רק לרופא ולאנשי מקצועות רפואה אחרים בהיתר מיוחד ממשרד הבריאות (למי שהותר לו על פי דין).

המבחן השני הוא מבחן הסיבוכים, טיפול פולשני צריך להיעשות רק על ידי מי שיש לו הסמכה והכשרה לטפל בסיבוכים הקשורים לטיפול ומפורטים בטפסי הסכמה מדעת באתר ההסתדרות הרפואית או באתר האיגוד ושהוגדר בתקנות הרופאים.

הכנס מתקיים בכל מזג אוויר, הכניסה ללא תשלום בהרשמה מראש בלבד בכתובת המייל הבאה בציון שם מלא, יום הכנס (שני, שלישי או שניהם) ומספר טלפון: info@plasticsurgery.org.il

ניתן גם לשלוח הודעת וואטסאפ או סמס למספר הבא עם הפרטים המלאים: 052-600-74-74

בימי הכנס תתאפשר הכניסה על בסיס מקום פנוי ללא הרשמה מראש במחיר של 20 שקלים לאדם.

ביום הכנס תתאפשר הכניסה על בסיס מקום פנוי ללא הרשמה מראש במחיר של 20 שקלים לאדם.

התוכית המלאה של הכנס נמצאת בפייסבוק בקישור הבא:

https://www.facebook.com/events/2416690765319879

את ההפקה לכנס, מבצעת חברת זיפר תקשורת חווייתית ואת יחסי הציבור לכנס מוביל משרדה של נאוה עינבר דוברת האיגוד.

האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית הוא האיגוד המקצועי היחידי של ההסתדרות הרפואית בישראל אשר כולל בהכשרה שלו ובבחינות בכתב ובעל פה את תחום הרפואה האסתטית שאיננה כירורגית המהווה 25% מתכני ההתמחות.

האיגוד הוקם במטרה להוות מסגרת ארגונית מקצועית לכ – 300 הרופאים המומחים והמתמחים העוסקים בכירורגיה פלסטית בישראל ולפעול לקידום ופיתוח המקצוע בתחום הטיפול, ההוראה והמחקר.

האיגוד המהווה חלק בלתי נפרד מההסתדרות הרפואית בישראל, מטפח קשרים עם ארגונים בינלאומיים העוסקים בניתוחים פלסטיים ומתעדכן בחידושים ומגמות במטרה ליישמם בארץ.

כחברי איגוד יכולים להצטרף רופאים ורופאות בעלי תואר מומחה בכירורגיה פלסטית.

האיגוד מפעיל עמוד פייסבוק וכן אתר אינטרנט פתוח לציבור הכולל את רשימת המומחים וממליץ להיכנס אליו לפני ההחלטה על ביצוע ניתוח פלסטי או הליך אסתטי:  www.plasticsurgery.org.il


מערכת מדיקו
מדיקו הינו אתר בריאות מוביל אשר נועד לתת מידע עדכני ומקיף בתחום הבריאות לציבור הגולשים הישראלי זאת במטרה להוות צומת מרכזית המסייעת לגולשי האינטרנט בישראל בחיפוש המידע הרפואי ברשת וזאת בהתאם לתנאי השימוש באתר. במסגרת פעילות האתר, מדיקו מפעילה גם את תכני המילון הרפואי בוידאו בהנחיית פרופסור רפי קרסו. התוכן המוצג באתר מדיקו מוגן בזכויות יוצרים ואין לעשות בו שימוש ללא אישור מערכת האתר. לפניה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת: info@medico.co.il

תגובות