טיפול במכשיר טיקסל – Tixel

מדיקו > מדריכים > מכשור טכנולוגי לרפואת עור ואסתטיקה > טיפול במכשיר טיקסל – Tixel
טיפול במכשיר טיקסל – Tixel
2 גולשים דירגו 5
24 רופאים המבצעים טיפול במכשיר טיקסל – Tixel
כמה עולה: 3,000 - 8,000
31 תמונות של טיפול במכשיר טיקסל – Tixel
זמן החלמה: מס' שעות עד מס' ימים
סוג הרדמה: ללא

מדריך טיפול במכשיר טיקסל – Tixel

המכשיר מבוסס על טכנולוגיית אבלציה תרמו מכנית, שנועדה לטפל במרקם העור. המכשיר פועל על אנרגיית חום, ללא קרינה, ומשמש לחידוש ולהצערת העור, להעלמת קמטים, להבהרת העור ולהחדרת תרופות וחומרים אחרים לעור. המכשיר יוצר מיקרו נקבים בדרמיס מבלי לפגוע באפידרמיס. בעקבות תהליך זה נוצר גירוי לייצור סיבי קולגן ואלסטין המשפרים את נזקי הזמן.


האם טיפול בטיקסל מתאים לי?

מטופלים הסובלים מקמטוטים עדינים באזורי פנים שונות, נזקי שמש קלים, כתמי גיל, צלקות אקנה קלות יהנו מטיפול בטיקסל. מקרים בינוניים עד קשים לרוב ידרשו בלייזר אבלטיבי או ניתוח.


למה עלי לצפות מהטיפול?

אחד היתרון המשמעותיים ביותר של המכשיר החדש הוא שרמת אי הנוחות הכרוכה בטיפול נמוכה מאוד. עם הטיקסל אין צורך במריחת קרם אלחוש או בקירור מקומי.


מהן האלטרנטיבות לטיפול?

מכשיר הטיקסל נועד לחקות את תוצאות הטיפול בלייזר הפחמן הדו חמצני, שלמעשה מבצע אבלציה מקטעית לעור. כאשר קרני הלייזר פוגעות בעור הן מיוצרות טמפ’ של 400 מעלות ואלו בדיוק אותם הפרמטרים אותם משרה מכשיר הטיקסל, רק שטיפול בטיקסל אינו כרוך בהחלמה ממושכת. טיפול בידית בפיקסל RF ובמכשיר האקסנט פריים עובדת על עיקרון דומה לטיקסל.


איך נראית ההחלמה מהטיפול בטיקסל?

מערכת טיקסל עובדת באמצעות השפעה תרמית נמוכה ומבוקרת, ובכך מונעת נזק לרקמות הסמוכות לאזור הטיפול. לאחר הטיפול יכולה להיווצר נפיחות קלה או אדמומיות או מקומית דמוית כויית שמש שחולפת תוך שעות בודדות, אולם עלולה להימשך גם 2-3 ימים. זמן ההחלמה תלוי בהגדרות שנעשות לפני הטיפול, אשר נעות בין שמרניות לאגרסיביות יותר. זמן ההחלמה מושפע מעוצמת הטיפול ובכל מקרה אינו עולה על ימים ספורים.

שאלות ותשובות בנושא

תוך כמה זמן ניתן לצפות לתוצאות מהטיפול בטיקסל?

ניתן לראות שיפר כמספר שבועות בודדים כבר לאחר הטיפול הראשון אולם לרוב נדרשת סידרה בת שלושה עד חמישה מפגשים לקבלת תוצאות אופטימליות עם עוד 3-6 שבועות שידרשו לאחר הטיפול האחרון.

מהם הסיבוכים ותופעות הלוואי הפונטציאליים מהטיפול?

המכשיר נחשב בטוח מאוד לשימוש וללא סיכונים פוטנציאליים. בהפעלה לא נכונה הוא עלול ליצור כוויות ואף פיגמנטציה קלה.

תגובות

  1. שלום אילנה,
   תוכלי ליצור קשר עם חברת אמי טכנולוגיות משווקת המכשיר בישראל ולקבל יותר פרטים.
   טלפון: 09-7760300.
   בברכה,
   צוות מדיקו

דירוג:

המדריך נכתב בתמיכה של

ד״ר גיא שלום
רפואת עור
ד”ר גיא שלום הינו מומחה לרפואת עור ואסתטיקה, בעל מרפאה פרטית בנס ציונה. ד”ר שלום שימש כעורך, חבר מערכת או סוקר בכתבי עת מדעיים ומקצועיים, נוטל חלק בפרסום מאמרים מדעיים ומקצועיים רבים בתחום רפואת העור...

כתבות בנושא

הרמה והצערה של עפעפיים עליונות ותחתונות ללא ניתוח
הרמה והצערה של עפעפיים עליונות ותחתונות ללא ניתוח
ד”ר דיאנה שטיין

סובלים ממראה עייף? העיניים נראות קטנות? מרגישים תחושת כובד בעיניים? מרגישים שיש צל בחלק העליון של שדה הראייה? החדשות הטובות הן שיש פתרונות רבים שאינם כוללים את סכין המנתחים | ד”ר דיאנה שטיין מומחית לרפואת...


הרמת עפעפיים ללא ניתוח: כל השיטות לעפעפיים יפים ללא הסכין
הרמת עפעפיים ללא ניתוח: כל השיטות לעפעפיים יפים ללא הסכין
ד”ר אירינה יפימוב

עודפי עור באזור העיניים מתורגמים למראה עייף ועצוב, שלא ניתן להיפטר ממנו על ידי שינה טובה. עודפי עור מעל העפעפיים העליונים, אינו רק בעיה אסתטית, אלא מהווים גם בעיה רפואית. בשלב הראשון, צניחת עפעפיים יוצרת...


שיפור מרקם עור הפנים: הטכניקות להשגת תוצאה מושלמת
שיפור מרקם עור הפנים: הטכניקות להשגת תוצאה מושלמת
ד”ר דפנה מנספלד

עולם האסתטיקה הרפואית כיום נוטה לכיוון הזרקת חומרי מילוי ומזותרפיה בכמויות קטנות במקום מילוי נפחים אינטנסיבי ושינוי תווי הפנים שהיו נהוגים בעבר, וזאת על מנת לייצר מראה טבעי למטופלות ומטופלים המעוניינים להצעיר ולשפר את המראה...