טיפולי הזרקת פלזמה עשירה בטסיות

למידע והתייעצות

להתייעצות עם ד”ר שלום
השאירו פרטים או חייגו
077-9975383

  מדיקו > רפואה אסתטית

  טיפולי פלזמה עשירה בטסיות (PRP) מבוססת על הפקת נוזל הפלזמה העשיר בחומרי גדילה וטסיות מתוך דגימת דם הנלקחת  מהמטופל עמו. הטסיות (תרומבוציטים) אחראיות לייצור פקטורי הגדילה והריפוי שמשתתפים בכל תהליכי הריפוי בגופינו והזרקתם לעור הקרקפת גורמת לשפעול תהליך גדילה והחלמה של זקיקי השיער. לכן, ככל שריכוז הטסיות בסוף הליך ההפקה גבוה יותר כך סיכויי הצלחת הטיפול גבוהים יותר

  נשירת שיער גבר

  ישנן טכנולוגיות רבות כיום בארץ להפקת נוזל פלזמה, חלקן טובות יותר וחלקן פחות, הדבר נקבע לפי איכות הנוזל שמוזרק בסופו לעור הקרקפת של המטופל.

  מהן יתרונות טכניקת ההזרקה במרפאת ד”ר גיא שלום?

  ד”ר גיא שלום הוא רופא עור מומחה בתחום. בבדיקתו יבוצע אבחון מדויק של ההקרחה ואיבוד השיער ורק לאחר שההקרחה מאובחנת בוודאות כהקרחה אנדרוגנטית המטופל עובר למסלול הטיפול. מבוצע תיעוד מסודר וצילום מצב הקרקפת- הן בתמונות רגילות והן בתמונות טריכוסקופ המתעדות את המצב המיקרוסקופי של השערה.

  באמצעות מכשור מתקדם ומיוחד מבוצעת ספירת זקיקים אוטומטית לאזור הטיפול בשדה הצילום, מתועד מצב הקרקפת ומספר הזקיקים הסובלים מהתנוונות.

  הפרדת הפלזמה נעשית במכשור ייחודי, מוגן פטנט, הקיים רק אצל ד”ר גיא שלום, המבטיח ריכוז טסיות הגבוה ביותר שניתן להשיג, עד 2.5 מיליון טסיות במ”ל, ריכוז המקביל לפי 20-25 מריכוז הטסיות הדם. זאת בניגוד להליך ההפרדה הסטנדרטי המבוצע ברוב המקומות בארץ שמגיע לריכוז טסיות של 250,000-500,000 טסיות במ”ל.

   

  ההליך מבוצע באמצעות אקדח הזרקה מיוחד אשר מבטיח פיזור אחיד במאות נקודות על פני הקרקפת.

  הזרקה זו המבוצעת באמצעות מכשור ייעודי, המכוון לעומק המדויק הנדרש להצלחת הטיפול (0.8 מ”מ), הנעשית בפיזור מדויק ואחיד על פני כל הקרקפת ומבוצעת ע”י רופא עור מומחה.

  שיטה זו, באמצעות מכשור יעודי ויוקרתי זה הוכחה מחקרית כעליונה על כל הזרקה ידנית, הנעשית בגסות וללא כל דיוק בעומק ופיזור הפלזמה המוזרקת. רק כך מובטח הסיכוי הגבוה ביותר להצלחת הטיפול.

  שימוש במכשור הטוב ביותר בארץ ובעולם ליצור הפלזמה, הזרקה המבוצעת במכשיר ייחודי וייעודי שנועד לטיפול PRP שהוכח כעליון על כל שיטה אחרת קיימת, אבחון וביצוע הטיפול על ידי רופא עור- הם שמבטיחים את הסיכויים הטובים ביותר להצלחת הטיפול ולתוצאות הטובות ביותר.

  רוב טיפולי ה PRP בארץ נעשים תוך שימוש במזרק ומחט רגילים על מנת להחדיר את נוזל הפלזמה לקרקפת- תהליך כואב, איטי ומאוד לא מדויק.

  טכניקה שכזו מאפשרת נקודות הזרקה בודדות ועל כן יעילותן נמוכה- ההשפעה המתקבלת הינה רק על האזור הסמוך לנקודת ההזרקה בלבד.

  שימוש באקדח יעודי להזרקת פלזמה נותן מענה מושלם לכל חסרונות אלו משמעותיים אלו.

  האקדח מאפשר מאות נקודות הזרקה ובכך מבטיח תוצאות טיפול מדהימות- ההזרקה המבוצעת באמצעות האקדח מאפשרת לבצע יותר מ 2500 הזרקות בטיפול בודד ולהתפרש על אזור הרבה יותר גדול מאשר בזריקה בודדת.

  אקדח ההזרקה מאפשר חדירה מדויקת ברמה עשירית המילימטר לעומק העור הנכון ובכך הוא מבטיח טיפול ממוקד בשורש השערה. שיטת ההזרקה המדויקת ומהירות הביצוע שלה ממזערת את הכאב למידה שאינה מורגשת כך שהטיפול עובר בנעימים.

  למדריך “טיפול PRP לשיער” הכולל תמונות לפני ואחרי ומחירים

  טיפולי פלזמה עשירה בטסיות להצערת העור

  היום יותר ויותר מבינים כי נוזל עשיר בטסיות וחומרי גדילה הוא גם אחד הטיפולים הטבעיים והמוצלחים ביותר לטובת הצערת העור- Rejuvenation.

  שימוש בטכניקת הזרקה נכונה והכנת תמיסה עשירה ע”פ הפרוטוקול הנכון יכולה לעצור הרס של סיבי קולגן המתרחש עם נזקי הגיל, ולגרות יצירת קולגן ואלסטין מואצת.

  תהליכים אלו למעשה יכולים לעדן ולצמצם את נזקי הזמן, המתבטאים בצניחה והופעת קמטים, רק שכאן מדובר על הזרקת חומר המופק באופן טבעי מהמטופל/ת עצמם.

  מה ניתן לבצע?

  טיפול מזותרפיה: הזרקה לעומק רדוד יחסית, המלווה בדקירות מרובות של העור. טיפול שמוביל לשיפור מרקם העור, ולא נועד לשפר קמטים עמוקים. לרוב מומלץ לאזור הלחיים, מצח, סנטר, צוואר, מחשוף החזה וגב היד.

  טיפולי מילוי: מטרתם היא טיפול בקמטים עמוקים ומילוי נפחים שאבדו. לדוגמא מרזבי הדמעות והאזור סביב העין, קמטים נזולביאליים, קמטי ה”מריונטות” (בפינות הפה), עיצוב שפתיים, קמטים באזור הלחיים והסנטר.


  ד״ר גיא שלום
  רפואת עור
  ד”ר גיא שלום הינו מומחה לרפואת עור ואסתטיקה, בעל מרפאה פרטית בנס ציונה. ד”ר שלום שימש כעורך, חבר מערכת או סוקר בכתבי עת מדעיים ומקצועיים, נוטל חלק בפרסום מאמרים מדעיים ומקצועיים רבים בתחום רפואת העור...

  להתייעצות עם ד”ר שלום
  השאירו פרטים או חייגו
  077-9975383

   תגובות