אנטי אייג'ינג: המלחמה בהזדקנות העור

למידע והתייעצות

להתייעצות עם ד"ר איזנברג
השאירו פרטים או חייגו
077-2313213

  הנני מאשר את תקנון אתר
  יש לאשר את תקנון האתר

  מדיקו > רפואה אסתטית

  תהליך הזדקנות העור הוא תהליך טבעי, אבל זה לא אומר שחייבים להיכנע לו. החידושים האחרונים בעולם הרפואה האסתטית מציעים דרכים רבות להילחם בתהליך הזה, לעכב אותו, ופעמים רבות גם לגרום לשיפור משמעותי של מראה העור והפנים ולגרום להם להיראות צעירים ובריאים יותר

  צפו בד"ר איזנברג מסביר על כך בראיון עם פרופ' קרסו בתכנית המילון הרפואי בווידאו

  הזקנות ואנטי-הזדקנות
  תהליך הזדקנות העור הינו תהליך טבעי ומורכב אשר מושפע מגורמים חיצוניים כגון: חשיפה לא מוגנת ומתמשכת לשמש ללא הגנה, עישון, שתייה מופרזת של אלכוהול, רמות גבוהות של סטרס מתמשך וחשיפה למזהמים שונים באוויר, וכן מגורמים פנימיים כגון: גנטיקה, קצב חילוף חומרים והזדקנות טבעית של תאי הגוף.

  תהליך הזדקנות העור מתחיל עמוק בתוך התאים שלנו ותוצאותיו מתבטאות החוצה בסימנים שונים כגון: היפרפיגמנטציה (כתמי שמש, נמשים, כתמי גיל וכו'), נימים, קימטוטים עדינים, עור דק יותר, היעדר ברק ועור רפוי ופחות גמיש.

  פירוש המונח אנטי אייג'ינג הוא עיכוב תהליך הזדקנות. בעולם הרפואה האסתטית טיפול המוגדר כאנטי אייג'ינג הינו טיפול הגורם לתאי העור לבנות את רשת התמיכה שלו מחדש על ידי ייצור מחדש של קולגן ואלסטין, שני החומרים הגורמים לעור שלנו להיות מתוח וזוהר.

  בניית תאי העור מחדש מתבטאת בעור בריא, מוצק וזוהר יותר, אבל לא רק, והיא מסייעת גם בשמירה על העור במצב זה לאורך זמן ובעיכוב הופעת סימני הזדקנות נוספים.

  מה אפשר לעשות?
  כפי שהזכרנו בפסקה הפותחת, היום קיימים  בידי הרופאים מגוון טיפולים אשר נותנים מענה לפגמי עור שונים אשר נכנסים לקטגוריה של אנטי אייג'ינג:

  טכנולוגיות IPL/RF/LASER
  מהטיפולים הנפוצים, יעילים והבטוחים, ביחד או לחוד, על מנת לטפל בתופעות כגון מרקם עור לא אחיד, כתמי פיגמנטציה שונים, מיצוק העור, הופעת נימים, קימטוטים עדינים, צלקות למיניהן ואף כדי  לשמור על הקיים.

  טכנולוגיות אלה הן טיפולי אנטי אייג'ינג במהותם. הטכנולוגיות המתקדמות הללו  עובדות דרך מנגנונים שונים, מרפאות את העור  עד השכבות העמוקות שלו, בדיוק במקום בו מצויה מקור הבעיה, ומעודדות את העור ליצור קולגן חדש וחזק יותר, מה שמאפשר לנו לשמור על עור צעיר יותר לאורך זמן.

  התוצאות המידיות של טיפולים מהסוג הזה הן מראה עור אחיד, חלק ונקי יותר, והן ניכרות כבר אחרי הטיפול הראשון. בטיפולים אלה לא נדרש זמן התאוששות, אין downtime לאחר הטיפול, וניתן לשלב אותם  בחיי היום יום ללא מגבלות מיוחדות.

  טיפולי לייזר פיגמנטציה

  הטיפולים במכשירי הלייזר השונים מייצרים שיפור משמעותי במראה העור ויכולים לטפל ולטשטש בעיות עור כגון : פיגמנטציה, צלקות אקנה, רוזציאה, קופרוז (אדמומיות) .

  ביורמודלינג
  ביורמודלינג הוא טיפול חדשני ומהפכני המעלה את רמת האלסטיות של העור על ידי הזרקת חומצה היאלורונית מיוצבת וטהורה לשכבות העמוקות של העור ופועלת בו זמנית ב- 3 מישורים שוניםבנייה מואצת של אלסטין וקולגן, עיבוי רקמות העור ושיפור נפח ומיצוק איזור הטיפול, הגברת הלחות בעור.

  התוצאה של הטיפול היא מראה עור טבעי, מוצק, חלק, עבה, זוהר ובריא יותר והיא נבנית לאורך הזמן, כשסדרת טיפולים נעה בין 2 ל-4  מפגשים, כשכל טיפול נמשך עד חצי שעה, עם מעט מאוד, אם בכלל, תופעות לוואי או זמן התאוששות, כך שניתן לשלב אותם בחיי היום-יום ללא בעיה.

  כל מטופל הוא עולם ומלואו ולכל אחד צרכים אחרים, בקשות אחרות ועור אחר. כדי להגיע לתוצאות האופטימליות חייבים לבצע אבחון יסודי  ולהכין תכנית טיפולים מדוייקת לכל אחת ואחד.

  לכן, טיפולי ביורמודלינג יכולים להתבצע על ידי רופא בלבד.

  לייזר ואולטרסאונד
  שני טיפולים פופולריים נוספים הם טיפולים בעזרת לייזר ובעזרת אולטרסאונד, ביחד או לחוד. טיפולי הלייזר משמש לפתרון בעיות עור שונות, כמו פיגמנטציה, סימני מתיחה והצערת העור.

  למדריך “טיפול בפיגמנטציה” הכולל תמונות לפני ואחרי ומחירים

  הלייזר "מחורר" את העור ומאפשר לחומרים פעילים לחדור לשכבות העמוקות של העור, ולטפל בבעיה הספציפית שאובחנה.
  טיפולי אולטרסאונד לפנים הם אופציה חדישה יחסית, המותחת את עור הפנים וכביכול מרימה אותו, במינימום תופעות לוואי ותוך אפשרות לחזרה מהירה לשגרה.

  היום, כשטיפולי האנטי אייג'ינג אינם דורשים השקעה מיוחדת בזמן ומבוצעים ללא ניתוח וללא טיפולים פולשניים, אפשר לומר כי טיפולים אלו הם כמעט בגדר חובה לכל מי שרוצה לשמור על המראה לאורך זמן.


  ד"ר ג'ורג'ינה איזנברג
  רפואה אסתטית
  ד"ר ג'ורג'ינה איזנברג עוסקת ברפואה אסתטית, בעלת מרפאה פרטית בתל אביב. לאחר הכשרה ברפואה אסתטית ד"ר איזנברג התמקדה בשיטות המתקדמות ושילובים חדשנים ביותר ברפואה האסתטית. השקפתה הטיפולית של ד"ר איזנברג שמה דגש על רפואה אסתטית...

  להתייעצות עם ד"ר איזנברג
  השאירו פרטים או חייגו
  077-2313213

   הנני מאשר את תקנון אתר
   יש לאשר את תקנון האתר

   תגובות