שאיבת שומן: טכנולוגיה חדשנית בלייזר

להתייעצות עם ד"ר לבנברג
השאירו פרטים או חייגו
077-2309330

  הנני מאשר את תקנון אתר
  יש לאשר את תקנון האתר

  מדיקו > כירורגיה פלסטית

  ניתוח שאיבת שומן נחשב לאחד הפתרונות היעילים להיפטר מעודפי השומן ולאחרונה נוספה טכנולוגיה של שאיבת שומן בלייזר המחממת ומכווצת את העור לאחר השאיבה ומקנה לו מראה מתוח וצעיר יותר

  ד"ר אלכס לבנברג מסביר על ניתוח שאיבת שומן בלייזר במילון הרפואי בווידאו

   

  ירדתם משמעותית במשקל כתוצאה מדיאטה או סיבה אחרת אבל אתם עדיין סובלים מעודפי שומן שנותרו על הגוף באזור הירכיים, מותניים והברכיים? ניתוח שאיבת שומן נחשב לאחד מהפתרונות היעילים בתחום זה.

  לא מעט אנשים אשר פונים לביצוע שאיבת שומן, עושים זאת לצרכי סימטריה של הגוף, כך למשל במקרים בהם באזור מסוים קיימות כמויות גדולות יותר של שומן ביחס לאזורים אחרים ובכך משבש את המראה הסימטרי והאסתטי של הגוף.

  מהו ניתוח שאיבת שומן?

  ניתוח שאיבת שומן הוא הסרת עודפי השומן מאזורים שהגוף "שכח אותם" גם לאחר דיאטה. ניתוח זה הינו בין הפופולאריים ביותר בעולם וקיימים הבדלים בין שאיבת שומן לנשים ולגברים, בגלל הבדל בפיזור רקמות השומן בגוף בגין גבר לאשה.

  מאלו אזורים בגוף נהוג לבצע שאיבת שומן?

  בקרב גברים האזורים הנפוצים הם: בית החזה, במיוחד השדיים, המותניים וצוואר, בקרב הנשים האזורים הנפוצים הם: הבטן, הירכיים, פנים הירכיים וברכיים.

  שאיבת שומן בלייזר

  למדריך "ניתוח שאיבת שומן" הכולל תמונות לפני ואחרי ומחירים

  האם זה מתאים לאנשים הסובלים מהשמנת יתר?

  הניתוח בהחלט לא מתאים לאנשים הסובלים מהשמנת יתר, שאיבת שומן אינה תחליף לדיאטה, יש צורך קודם בירידה במשקל באמצעות אורח חיים ודיאטה ולאחר מכן ניתן לעצב את הגוף באמצעות שאיבת שומן באותם אזורים הזקוקים עדיין לטיפול על אף הימצאות המטופל במשקל תקין.

  איך מבוצע הניתוח לשאיבת השומן?

  הניתוח מבוצע על ידי חתך זעיר והחדרת צינורית בקוטר של 3-5 מ"מ המחוברים למשאבה אשר באמצעותה אנו שואבים את השומן מהאזורים הזקוקים לכך.

  אורך הניתוח תלוי בגודל השאיבה ונעה בין 30 דקות עד שעה כאשר מיד אחריה משתחרר המטופל לביתו.

  לאחרונה נכנסה טכניקה חדשה לשאיבת שומן בלייזר, מה ההבדל בינה לבין ניתוח שאיבת שומן רגילה?

  שאיבת שומן המבוצעת בלייזר היא בעיקרון דומה לניתוח שאיבת שומן רגיל , אך בתוך הצינור בן ה-3-5 מ"מ מוכנס סיב לייזר מיוחד אשר גורם לרקמות העור להתחמם והיתרון בכך שקיימים פחות דימומים והעור מתכווץ לאחר הפעולה וגורם לאזור להיראות מתוח, מוצק וצעיר.

  איך מתבצע התהליך של שאיבת שומן בלייזר?

  המסת שומן בלייזר נעשית כאמור תוך הרדמה מקומית או טשטוש בלבד, ללא צורך באשפוז. אורך הטיפול באמצעות סיב הלייזר הינו כשעה כאשר במהלכם קרני הלייזר מפרקים וממסים את תאי השומן לתמיד, כלומר, תוצאות הטיפול הן קבועות. במהלך הטיפול כלי הדם נצרבים, ובכך מצטמצמת תופעה שטפי הדם.

  בעקבות פירוק והמסת תאי השומן, מתרחש בגוף תהליך של ייצור מחודש של קולגן (רקמת חיבור תת עורית) מה שמסייע לעור להיראות מוצק ומתוח.

  שאיבת שומן

  מה היתרון המשמעותי של שאיבת שומן בלייזר לעומת שאיבת שומן רגילה?

  1. ניתן לשאוב שומן בקרב נשים בוגרות יותר בגילאים 50 ומעלה אשר סובלות מרפיון מסוים של העור ולתת לעור מראה מוצק ומתוח לאחר השאיבה.
  2. כמות שטפי הדם הינה פחותה מאשר בשאיבה רגילה.
  3. הטיפול פוחת כואב מניתוח שאיבת שומן הסטנדרטי.
  4. השומן שנשאב בלייזר ניתן להשתמש בו להזרקה לפנים או למקומות אחרים הזקוקים למילוי כלומר ניתן לשלב איתו טכניקה של הזרקת שומן עצמי עם שומן באיכות מעולה ואחוזי חיות גבוהים.
  5. זמן הטיפול בשאיבת שומן בלייזר הינו קצר יותר.

  חשוב להוסיף כי, מטרת הניתוח אינה לגרום למטופל להרזות, אלא לשאוב את השומן מהאזורים בהם הוא לא התפרק בעקבות תהליך ההרזיה.

  האם ייתכנו תופעות לוואי בפרוצדורה של שאיבת שומן בלייזר?

  תופעות הלוואי הינם סטנדרטיות כמו בכל פרוצדורה מסוג זה שטפי דם, בצקות, נפיחות, אך תופעות אלו חולפות לאחר מספר ימים.

  לסיכום, בשנים האחרונות מתפתחות טכנולוגיות מתקדמות על מנת להקל על ביצוע פרוצדורות שונות וביניהן אסתטיות וכמו כן מקלות על זמן ההחלמה ומשפרות את תוצאות הטיפולים.

  שאיבת שומן בלייזר מהווה פתרון חדשני ויעיל לבעיית עודפי העור אשר לא היה לנו פתרון להם בטכניקה ניתוח שאיבת השומן הסטנדרטית.


  ד"ר אלכס לבנברג
  כירורגיה פלסטית
  ד"ר אלכס לבנברג הינו מומחה לכירורגיה פלסטית, מנתח פלסטי בכיר ומוערך בישראל ובעולם, לזכותו נרשמו במהלך העשורים האחרונים אלפי ניתוחים, הזרקות וטיפולים קוסמטיים מוצלחים, שביצע כמנתח פלסטי, בקרב לקוחות מרוצים. ד"ר לבנברג מקפיד בעבודתו על...

  להתייעצות עם ד"ר לבנברג
  השאירו פרטים או חייגו
  077-2309330

   הנני מאשר את תקנון אתר
   יש לאשר את תקנון האתר

   תגובות