לרדת לשורש הבעיה: רגע לפני השתלה, הטיפול שאתם חייבים להכיר לבעיית ההתקרחות הישראלית

למידע והתייעצות

ליצירת קשר לגבי המוצר
השאירו פרטים או חייגו
077-8040970

  הנני מאשר את תקנון אתר
  יש לאשר את תקנון האתר

  מדיקו > רפואת עור

  מבלי שתצטרכו לצאת מהבית, תוכלו לטפל במצב השיער שלכם באמצעות תכשיר ייחודי להצמחת שיער עבור אנשים במצבי התקרחות ונשירה תורשתית. התכשיר הוכח מדעית במחקרים שאושרו על ידי ה-FDA ככזה שגורם לשיפור תפקוד שורש השערה

  לא מעט דברים מאפיינים את הישראלי הממוצע, חוסר סבלנות, סחבקיות האחד עם השני ללא גבולות (גם אם מדובר בנשיא ארצות הברית), אבל בראש ובראשונה בעיית התקרחות קשה. המגפה החלקה מכה חזק בשנים האחרונות, אצל הגבר הישראלי הבעיה יותר מדוברת, השיער נסוג עד שנעלם לחלוטין והדרך לטיסה ישירה להשתלה בטורקיה קצרה. אבל גם על האישה הישראלית הבעיה לא פוסחת, יותר ויותר נשים סובלות מנשירה ודלילות השיער.

  נשירת שיער

  כמו שמשון הגיבור, השיער שלנו הוא הכוח שלנו. אצלנו הנשים, יום שמוגדר כ"יום שיער טוב" זה יום שאת כבר יודעת שלא משנה מה, הוא יהיה טוב. שיער הוא הנשיות שלנו, היכולת שלנו לתקשר עם העולם ולהרגיש שלמות עם עצמנו. הדבר נכון גם אצל המין השני, גבר עם שיער שופע מרגיש גברי יותר, הרעמה מחדדת אצלו את תחושת זכר האלפא ומעניקה לו תחושת ביטחון והצלחה.
  תהליך ההתבגרות קשה לכולם, בעוד התסמינים האחרים מתעכבים מלהגיע, נשירת שיער והתקרחות פוגעת מהר ומוקדם בשני המינים ומאלצת אותנו להתמודד עם ההשלכות הנפשיות והחברתיות של המצב החדש.

  למה אנחנו מאבדים שיער?

  כדי להבין איך אפשר לטפל בשורש הבעיה, חשוב קודם כל לאבחן אותה. ישנן סיבות רבות לנשירה ואיבוד השערה, הן יכולות להיגרם משינויי מזג האוויר, שינויים הורמונליים, מחלות או נטילת תרופות שונות, תוצאה של לחץ וחרדה, השפעות של תזונה לא מאוזנת, וכמובן גנטיקה. גנטיקה הוא הגורם החזק ביותר לבעיה גם אצל נשים וגם אצל גברים אבל גם איתה אפשר להתמודד. טובי המוחות מודעים לבעיה השכיחה שמספקת מטרד לא קטן לנתח גדול מהאוכלוסייה, ומשתמשים ללא הרף בכל האמצעים העומדים לרשותם בתחום כדי להגיע לפתרון המושלם.

  צפו בד"ר אכי פרידמן מדבר על טיפול לנשירת שיער בתכנית חיים בריא

  מה אפשר לעשות?

  בעיית ההתקרחות אמנם מאוד רווחת בישראל, אבל היא בעיה כלל עולמית. ישנם אינספור טיפולים, תרופות, חידושים והמצאות בתחום. מתכשירים ביתיים ועד טיפולים רפואיים פולשניים כדוגמת PRP, השוק רווי בפתרונות, חלקם יעילים יותר וחלקם פחות.

  האופציות לטיפול רבות אצל נשים וגברים כאחד, אם כי מה שיתאים למין אחד לא בהכרח יתאים למין השני. כך לדוגמה, פרופסיה היא תרופת מרשם פופולרית לנשירת שיער בקרב גברים אבל פחות מומלצת לנשים. תוספי תזונה לעומת זאת, יכולים להיות פתרון פשוט עבור אותן נשים שנשירת השיער שלהן נובעת מתזונה לקויה.

  מינוקסי – תכשיר נגד נשירת שיער

  אחד הפתרונות המומלצים לשני המינים הוא “מינוקסי”, תכשיר ייחודי לשימוש ביתי המגיע בגרסאות שונות המתאימות לגברים ולנשים. מדובר בטיפול יומיומי בהתזה מקומית באזור הנשירההגורם להצמחת שיער הקרקפת לאנשים במצבי התקרחות ונשירה תורשתית. מלכתחילה “מינוקסי” ניתן כטיפול ביתר לחץ דם אבל כשהתברר שהוא מצמיח שיער, הוא הפך לטיפול מקומי בגרסתו הנוכחית. מינוקסידיל, החומר הפעיל בתכשיר, הוכח מדעית במחקרים שאושרו ע”י ה-FDA  כגורם להרחבת כלי דם ולהפרשה של פרוסטגלנדינים, שהוא חומר הגורם לשיפור תפקוד שורש השערה. התכשיר מגיע בבקבוק המתאים ל-40 ימי טיפול

  מינוקסי - תכשיר לנשירת שיער

  "דר' אכי פרידמן: המינוקסי גורם להרחבת כלי דם בקרקפת וגורם להפרשת של חומר שעוזר לשיפור גדילת שורש השיערה, הוא התחיל כטיפול ליתר לחץ דם ראו שהוא מצמיח שיער והפך להיות טיפול מקומי יעיל נגד נשירת שיער".

  וגם במארז זוגי, מיועד לשימוש בגילאי 18 עד 65 ונמכר כתרופת OTC ללא מרשם רופא, הניתן להשיג בכל רשתות הפארם, בתי המרקחת וקופות החולים.

  לפני הכל וקודם כל, חשוב לדעת שלא מדובר במטה קסם. המוצר אמנם יעיל ומביא לתוצאות הרצויות אבל יחד עם זאת הבעיה לא תיפתר בן ליל. הרצון לפתרון “כאן ועכשיו” ברור לחלוטין אבל צריך וחובה לשמור על אורך רוח וסבלנות, התמדה יומיומית והשקעה תוביל אתכם לשביעות רצון בהמשך הדרך.


  מערכת מדיקו
  מדיקו הינו אתר בריאות מוביל אשר נועד לתת מידע עדכני ומקיף בתחום הבריאות לציבור הגולשים הישראלי זאת במטרה להוות צומת מרכזית המסייעת לגולשי האינטרנט בישראל בחיפוש המידע הרפואי ברשת וזאת בהתאם לתנאי השימוש באתר. במסגרת פעילות האתר, מדיקו מפעילה גם את תכני המילון הרפואי בוידאו בהנחיית פרופסור רפי קרסו. התוכן המוצג באתר מדיקו מוגן בזכויות יוצרים ואין לעשות בו שימוש ללא אישור מערכת האתר. לפניה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת: info@medico.co.il

  ליצירת קשר לגבי המוצר
  השאירו פרטים או חייגו
  077-8040970

   הנני מאשר את תקנון אתר
   יש לאשר את תקנון האתר