מתיחת פנים וצוואר ללא ניתוח: הטכנולוגיה מארה”ב שהוכיחה יעילות הגיעה לישראל

להתייעצות עם ד”ר איל
השאירו פרטים או חייגו
077-9975781

מדיקו > רפואה אסתטית

בישראל ובעולם משווקים לא מעט טיפולים טכנולוגיים בטענה שמצליחים לבצע הרמת פנים ואף למתוח את הצוואר ולעצב את קו הלסת ללא ניתוח. בפועל, ישנן מספר טכנולוגיות בודדות שיודעות לעשות זאת וגם לשמר את התוצאה לאורך זמן

ה-FDA האמריקני אישר לאחרונה את המכשיר הייחודי Ultherapy שהוכח כיעיל לצוואר וגם לקו הלסת כאחד. תוסיפו לכך את העובדה כי תוצאות הטיפול באמצעות המכשיר מחזיקות כשנתיים, מה שמחולל מהפיכה בענף. המכשיר, אשר מבוסס על טכנולוגית האולטראסאונד קיים במרפאות בודדות בישראל. ד”ר עמי איל: “היתרון המובהק של הטיפול שהוא נעשה במפגש אחד ושהתוצאות נשארות לאורך זמן רב יותר מהטיפולים הרגילים-בממוצע כשנתיים”.

צפו בד”ר עמי איל וליז שעברה את הטיפול בראיון לתכנית בקו הבריאות

מהי טכנולוגיית אולתראפי – Ultherapy?

זוהי טכנולוגיה מאושרת FDA מבוססת אולטראסאונד ממוקד המבצעת פציעות זעירות בצורה מבוקרת הגורמת לרקמה להגיב בריפוי המלווה בהתכווצות ובמתיחה של העור ומעודדת יצירה של קולגן ואלסטין כ-145 אחוזים שהם אבני היסוד לבריאות ולאלסטיות של העור.

למי מתאימה הטכנולוגיה אולתראפי – Ultherapy?

הטכנולוגיה מתאימה כמעט לכל אחד ובמיוחד למי שמעוניין או מעוניינת לבצע הרמת פנים, מתיחת צוואר ועיצוב קו לסת מבלי לעבור ניתוח. יש לציין שרוב המקרים יתאימו לטיפול, אך במקרים חריגים שבהם יש צניחה מאוד כבדה של הרקמות או עודפי שומן חריגים, הטכנולוגיה לא תתאים כי במצב זה יש צורך בניתוח כירורגי.

למדריך “טיפול במכשיר אולתראפי – Ultherapy” הכולל תמונות לפני ואחרי ומחירים

עד כמה באמת המכשיר מצליח לבצע מתיחת צוואר והרמת פנים ללא ניתוח?

זאת בדיוק המהפכה, לא סתם הוא המכשיר היחיד שהוכיח יעילות ובטיחות מבחינת ה-FDA (רשות המזון והתרופות בארה”ב) למתיחת צוואר וקו לסת. מדובר במכשיר מהפכני שמאפשר דיוק מקסימלי על ידי מסך האולטראסאונד וכיווץ של השריר בעומק של כ- 5 מילימטר מבלי לפגוע כלל בעור השטחי .היתרון בעומק החדירה  והדיוק מאפשרים להגיע במדויק עד לשכבת ה־SMAS, שאליה מגיעים המנתחים בהליך הכירורגי למתיחת הפנים. כמו כן המכשיר מאפשר דיוק מירבי בטיפול לאזור התת עור ויצירת קולגן חדש פי 145 אחוז. החדירה המדויקת בעומקים האלו מאפשרת לקבל תוצאות שבעבר לא יכולנו לקבל בטיפולים לא ניתוחיים.

איך עובדת טכנולוגית אולתראפי – Ultherapy?

ד”ר עמי איל במהלך טיפול במכשיר Ultherapy

המכשיר עצמו מורכב ממתמר ומסך על קול שמאפשרים מיקוד פולסים מדויקים ועוצמתיים. הרופא המטפל רואה ומכוון את הקרן העוצמתית על גבי המסך שעליו מופיעה הדמיה של העור תוך כדי הטיפול. אנרגיית האולטרסאונד, המתורגמת לחום, חודרת לעומק הנבחר על ידי הרופא המטפל ומבצעת פציעה מבוקרת ברקמה.

הרופא יכול להפעיל את הפולסים בעומקים משתנים, בהתאם למיקום והצורך. הפציעה גורמת לרקמה להגיב בתהליך ריפוי המלווה בהתכווצות ובמתיחה של העור ומעודדת יצירת קולגן ואלסטין, מה שמאפשר לנו לקבל תוצאות מדהימות בטיפול אחד בלבד יתרון ההדמיה של הטיפול במכשיר אולתראפי – Ultherapy ניכר לאורך כל ההליך, הרופא המטפל ד”ר עמי איל רואה על מסך ההדמיה את שכבות העור ואת המיקום שבו נמצא השריר, ההדמיה מאפשרת לכוון את האנרגיה לנקודות המטרה המדויקות בפנים ובצוואר, כולל ברקמות עמוקות כמו מעטפת השריר והשכבה בה מיוצר קולגן ואלסטין ובכך לקבל אפקט מצויין מבלי לפגוע או לעשות נזק בשכבות העור השטחיות.

ליז חסון: “הטיפול באולתראפי עיצב והצעיר לי את כל אזור קו הלסת, מה שאהבתי גם שהטיפול לא כואב, מרגישים רק טיפה עקצוצים”

כמה זמן אורך הטיפול והיכן הוא מתבצע?

הטיפול מתבצע במרפאה על ידי רופא ואין צורך בהרדמה, אלא רק חומר מאלחש באזור הטיפול. הטיפול אורך 60-75 דקות (תלוי באזור הטיפול).

האם הטיפול מלווה בכאב?

הטיפול אינו כואב, מרגישים מעין עקצוצים קטנים בזמן ובאזור הטיפול.

ד”ר עמי איל-רפואה אסתטית: “ניתן באמצעות המכשיר לבצע מתיחת צוואר,לעצב קו לסת ולהרים אזורים בפנים, התוצאות מחזיקות בממוצע כשנתיים. בשונה מטיפולים אחרים המכשיר הזה מגיע לעומק חדירה המאפשר באמת לראות תוצאות משמעותיות יותר מטכנולוגיות אחרות”.

הטיפול באולתראפי – Ultherapy מלווה בתופעות לוואי?

הטיפול לא מותיר סימנים חיצוניים, למעט אדמומיות קלה ביותר מעט אחריו. תיתכן נפיחות קלה ורגישות למגע, החולפת תוך ימים ספורים אחרי הטיפול. אין למעשה תהליך החלמה, והמטופל יכול לחזור לשגרה מיד אחרי הטיפול.

מתי מתחילים לראות תוצאות?

בחלק מהמקרים ניתן לראות תוך זמן קצר. השריר שטופל מתכווץ בהדרגתיות וכך גם קצב בניית הקולגן החדש, תוצאות ממשיות נראות תוך שלושה חודשים ושיא האפקט מתקבל בסביבות החצי שנה והתוצאה נשמרת כשנתיים.

דירוג:

5 גולשים דירגו 5.0
ד"ר עמי איל
רפואה אסתטית
ד”ר עמי איל הינו מומחה לכירורגיה כללית, עוסק באסתטיקה רפואית וטכנולוגיות לייזר מהמתקדמות בעולם, במרפאתו שברמת החייל. ד”ר איל משמש כסא”ל במילואים, שירת כטייס בחיל האוויר ובתפקידי פיקוד במערך הרפואה בשירותו הצבאי. במרפאתו של ד”ר...

להתייעצות עם ד”ר איל
השאירו פרטים או חייגו
077-9975781

תגובות

דירוג: