חוט הפלא: הרמת פנים בעזרת חוטים

להתייעצות עם ד"ר ספיבק
השאירו פרטים או חייגו
077-8053066

  הנני מאשר את תקנון אתר
  יש לאשר את תקנון האתר

  מדיקו > רפואה אסתטית

  ד"ר ליאון ספיבק, מהראשונים שעוסקים במתיחת פנים בעזרת חוטים, מסביר על יתרונות השיטה: "מדובר בפתרון שאינו ניתוחי, בטוח ואפקטיבי". כל מה שרציתם לדעת על הרמת פנים ללא ניתוח

  צפו בראיון מתוך התוכנית "סטטוסקופ", רשת 13

  אחד הסימנים המובהקים להזדקנות הוא נפילת העור. מי שמחפש מראה צעיר וחיוני נאלץ להתמודד עם חוקי הגרוויטציה. אם אתם מעוניינים בהרמת פנים, אבל חוששים מניתוח תכירו את הטיפול הכי מרים וללא ניתוח. הרמת פנים בעזרת חוטים מספקת תוצאות ניכרות ועמוקות וללא הסיכונים שבניתוח מורכב ופולשני.

  "הטיפול חוסך ניתוח מתיחת פנים שהוא ניתוח אגרסיבי", מסביר ד"ר ליאון ספיבק, מהראשונים שעוסקים בשיטה בארץ ומתמחה במספר שיטות וסוגי חוטים. "השימוש בחוטים מצמצם באופן ניכר את הצורך בניתוח פלסטי או לפחות דוחה אותו".

  במה זה שונה מהזרקות של חומצה היאלרונית?

  "הטיפול הזה נותן מענה עמוק יותר שהזרקה לא פותרת. הוא מצעיר את תווי הפנים ומטפל בנפילה – מה שהזרקה לא יכולה לתקן. הזרקות, למשל של חומצה היאלורונית, זה חומר שמנפח. חוטים זה יותר להדק את החלק התחתון והנפילה. אנחנו לא משנים את צורת הפנים ולא מנפחים, רק עושים אפקט של מתיחה. זה גם מחזיק יותר זמן מהזרקות".

  תוך כמה זמן רואים את השינוי בפנים?

  "רואים מיד את התוצאה, אבל יש נפיחות אחרי יום יומיים, שיורדת תוך כמה ימים. תוצאה סופית ניכרת אחרי חודש, חודש וחצי".

  ד"ר ליאון ספיבק מנהל מרפאה פרטית בראשון לציון. מאמן בינלאומי לשיטת חוטי אפטוס (APTOS).

  כמה זמן האפקט של הפרוצדורה נשאר?

  "התוצאה ניכרת לפרק זמן של עד שלוש שנים. החוטים עצמם מחזיקים כשנה וחצי עד שנתיים בתוך הפנים. הם עשויים חומר טבעי, רובם מתמוססים עם הזמן, אולם האפקט של התפיסה נשאר גם אחרי".

  אזור הצוואר הוא גם אזור שנוטה לצניחה, הרמה בחוטים יכול להיות טיפול שמתאים גם לצוואר?

  "בהחלט. זה לא רק לאזור הפנים יש כמה ערכות שמיועדות לאזורים שונים בפנים. יש ערכה שמיועדת לאזור הצוואר. יש גם ערכה שמתאימה להרמת גבות".

  מה לגבי אזור העיניים?

  "באזור העיניים יש את הטרנד שנמשך כמה שנים – פוקס אייז (עיניים של שועל). זה מאוד יכול להועיל לאלה שיש להם עודפי עור בגבות".

  אחות חדר ניתוח שלא רצתה להיכנס לניתוח

  בקליניקה בראשון לציון, פגשנו את נינה, בת 52, אחות בבית חולים. היא מקפידה לבצע טיפולים לתחזוקה.

  נינה חסקל, בחרה בהרמת פנים בעזרת חוטים: "היה לי חשוב להרים את הפנים, ליצור מראה מחודד יותר וצר ולהימנע ככל האפשר מניתוח".

  מה הייתה הסיבה שבגללה החלטת שאת רוצה לעבור טיפול בחוטים?

  "אני רוצה להיראות יותר צעירה מגילי. אני מרגישה בנפש יותר צעירה ופתאום אני מסתכלת במראה ורואה שזה לא ככה אז פשוט רציתי לשנות".

  מה היה חשוב לך להשיג בתהליך הזה והאם לדעתך השגת את התוצאה שקיווית לה?

  "היה לי חשוב להיראות טבעי ולהראות כמו שאני הייתי רק יותר צעירה. לא רציתי לאבד את המראה הטבעי. אני חושבת שאני השגתי את המטרה כי כיום כשאני שואלת אנשים בת כמה אני אף אחד לא נותן לי את הגיל האמיתי שלי".

  איך היתה החזרה לשגרה? 

  "במשך כמה ימים היו לי מעט כאבים וקצת נפיחות בצידי המצח. הלכתי עם משקפי שמש כמה ימים, אבל זה עבר לחלוטין תוך שבוע".

  לא לנשים בלבד

  לא רק נשים מגיעים לד"ר ספיבק. אליהו (אלי) בן כליפה, בן 58, מציג לנו את הגבר החדש, שמודע לגופו ולעצמו ומוכן לטפל בו. הוא עבר כמה טיפולים אצל ד"ר ספיבק, בהם מתיחת פנים בחוטים. כספורטאי שמודע לגוף שלו הוא מתייחס לטיפולים הללו ממש כמו שהוא משקיע בחדר כושר "זה חלק מעיצוב הגוף ושמירה עליו כמו שאני מקפיד על חדר כושר". הוא לא חריג, גברים רבים עושים טיפולים אסתטיים חלקם מתחילים אפילו בגיל צעיר.

  אליהו (אלי) בן כליפה, בן 58, עבר כמה טיפולים אצל ד"ר ספיבק, בהם מתיחת פנים בחוטים.

  מה הביא אותך לטיפול הזה?

  "השקעים שהיו לי. אני בחור מאוד אסתטי. לא הייתי מסוגל לראות את זה".

  איך היה התהליך שעברת?

  "התהליך ארך 45 דקות. מתחילים כמובן עם הרדמה ואז מתחיל הטיפול שזה בעצם חוטים שמכניסים וזה פשוט מרים את הכל".

  חשבת לעבור ניתוח?

  "לא. עשיתי בוטוקס ואחרי זה מילויים. לשמחתי הרבה כמה חודשים אחרי כבר בא שלב החוטים אז לא הייתה לי סיבה לחשוב על ניתוח. החוטים מילאו לי את כל הצרכים".


  ד"ר ליאון ספיבק
  רפואה אסתטית
  ד"ר ליאון ספיבק הינו עוסק ברפואה אסתטית, מנהל מרפאה פרטית בראשון לציון. ד"ר ספיבק מאמן בינלאומי לשיטת חוטי אפטוס (APTOS).

  להתייעצות עם ד"ר ספיבק
  השאירו פרטים או חייגו
  077-8053066

   הנני מאשר את תקנון אתר
   יש לאשר את תקנון האתר

   תגובות