מראה טבעי לאורך זמן: ניתוח מתיחת פנים

למידע והתייעצות

להתייעצות עם ד”ר שפירא
השאירו פרטים או חייגו
077-8047024

  הנני מאשר את תקנון אתר
  יש לאשר את תקנון האתר

  מדיקו > כירורגיה פלסטית

  לפני קצת יותר מעשור, נכנסו לחיינו טיפולי ההזרקות והמילוי, שאינם מתבצעים בחדר הניתוח, תוך שהם מאיימים למחוק מן המפה את שוק הניתוחים האסתטיים. בשנים האחרונות, חוזרים הניתוחים האסתטיים אל מרכז הבמה והופכים ליותר ויותר פופולאריים מתוך הבנה שלרמת היעילות וההשפעה שלהם על התוצאות הסופיות, פשוט אין תחליף

  צפו בד"ר אייל שפירא מדבר על כך בתכנית סטטוסקופ

  מהו החידוש החשוב ביותר בתחום אסתטיקת הפנים?

  ובכן, החידוש המרכזי שראוי לציין בתחום של אסתטיקת הפנים הוא נושא המודעות והגילוי שאי אפשר לפתור הכל באמצעות טיפולים אסתטיים שאינם ניתוחיים.

  כך למשל, חומרי הזרקה מסייעים במילוי נפחים אך אינם פותרים בעיות יסודיות כמו צניחת עור או עודפי עור שהולכים ומתפתחים עם השנים.

  בשלב מסוים, מגיעים עודפי העור למצב שבו אין למעשה תחליף לטיפול הניתוחי.

  האם ישנו גיל או מצב עור, שבהם הופך הניתוח לפתרון היחיד?

  כיום, טווח הגילאים של האוכלוסייה הבוחרת לבצע ניתוחים אסתטיים כפתרון לבעיות אסתטיות שונות, הוא רחב הרבה יותר מבעבר.

  את האוכלוסייה הזאת ניתן לחלק לשתי קבוצות עיקריות: הקבוצה הראשונה היא קבוצת האנשים שמתנסים תחילה בטיפולים אסתטיים לא ניתוחיים, מגלים שטיפולים אלה לא מספקים את המענה הנדרש להם ופונים לטיפולים הניתוחיים שיעניקו להם תוצאה אסתטית טובה ועמידה, שגם תחזיק מעמד שנים ארוכות.

  הקבוצה השנייה היא קבוצה של מטופלות צעירות דווקא, שמעדיפות לעבור טיפול ניתוחי יחיד שיעניק להן שקט למשך 10-15 השנים הבאות ללא צורך באינסוף טיפולי הזרקות ובוטוקס בכל 3-4 חודשים.

  האם טיפולים כירורגיים דורשים גם הם טיפולי תחזוקה שוטפים?

  בעוד טיפולים אסתטיים שאינם ניתוחיים מתמודדים ללא הרף עם שינויים אסתטיים על פני השטח, העיקרון המנחה היושב בבסיסם של טיפולים כירורגיים, הוא דווקא לטפל בבעיית היסוד מבפנים בכדי להביא את התוצאה הרצויה לידי ביטוי כלפי חוץ.

  דומה הדבר למתיחת סדין על גבי מזרן – במקום לטרוח בלי סוף על מתיחתו של סדין גדול על גבי מזרן קטן, אנו מטפלים במזרן עצמו ועליו מותחים את הסדין בצורה הטובה ביותר.

  זאת הסיבה, שטיפולים אסתטיים כירורגיים מעניקים תוצאות טובות יותר וטבעיות יותר, שגם מחזיקות מעמד למשך זמן רב הרבה יותר.

  באילו מקרים לא נכון לבצע את הטיפול שמבקש הלקוח?

  ככלל, כל ניתוח אסתטי שאפשר לעשות, הוא ניתוח שגם אפשר לא לעשות.

  בסופו של דבר, לא מדובר פה במחלה, אלא בהעדפה אסתטית וברצון לשפר את המראה, אלא שאת שיפור המראה אנחנו רוצים להשיג לא בכל מחיר ולא בכל תנאי.

  אצל כל לקוח זה בא לידי ביטוי בצורה שונה ובשלב הייעוץ, אנו בוחנים לא רק את הטיפול המבוקש, אלא גם את הצורך בו והשפעתו על המראה הטבעי הכולל.

  חוויית הטיפול מעיני המטופלת

  על חוויית הטיפול האסתטי הניתוחי מספרות שתי לקוחות של ד"ר איל שפירא והראשונה שבהן היא העיתונאית הדס שטייף שעברה ניתוח מתיחת צוואר במרפאתו של ד"ר שפירא.

  לדברי שטייף, ההחלטה לבצע את הניתוח גמלה בליבה כאשר שמה לב שבכל בוקר היא עומדת מול המראה וממששת את הצוואר כדי לבחון עד כמה הורע מצבו.

  זהו, מבחינת שטייף, הרגע בו נכון לשקול ניתוח מתיחת צוואר ולאחר שעברה את הניתוח בהצלחה רבה, כעת שוקלת שטייף גם ניתוח להרמת גבות.

  עוד מספרת שטייף על החשש שליווה אותה מהרעיון של מתיחת עור הצוואר, ברמה כזאת שתפגע ביכולת תנועת הצוואר שלה, אלא שמשפט מעניין שאמר לה ד"ר שפירא, "אני לא מותח, אלא מניח", הניח גם את דעתה שזהו הטיפול הטוב ביותר עבורה.

  גם המטופלת רננה, שעברה מתיחת צוואר, מתיחת פנים, הרמת גבות והרמת עפעפיים, הכל במסגרת ניתוח אחד, יודעת לספר שהשגרה לאחר הניתוח חוזרת מהר מאוד והיא שגרה הרבה יותר יפה מבעבר.


  ד"ר אייל שפירא
  כירורגיה פלסטית
  ד”ר אייל שפירא הינו מומחה בכירורגיה פלסטית, מייסד מרפאות אלה והעומד בראשן.

  להתייעצות עם ד”ר שפירא
  השאירו פרטים או חייגו
  077-8047024

   הנני מאשר את תקנון אתר
   יש לאשר את תקנון האתר

   תגובות