אודות פורטל מדיקו

medico logo

מדיקו www.medico.co.il היא פלטפורמה מובילה בתחום הבריאות המעניקה מידע ושירותים לקהל הרחב ולקהל הרפואי בישראל.


מדיקו מכירה בצורך שלך, הגולש, לקבל מידע רפואי ממקור מהימן כגון: רופאים מקצועיים, בתי חולים וגופים מקצועיים. לפיכך בחרה מדיקו בקפידה את צוות המומחים אשר כוללים מאות רופאים המעניקים מענה לשאלות בתחומים השונים ושמה דגש על אופן הגשת המידע, למען נהירות התוכן המוצע באתר.


מדיקו היא פלטפורמת תוכן הוידיאו הגדולה בישראל בתחום הבריאות ואף הגדולה בעולם היות הכוללת הפקות מקור של מדיקו, כגון: המילון הרפואי בוידיאו בהנחיית פרופ’ רפי קרסו, התוכנית בקו הבריאות בהגשת פרופ’ איתן פרידמן, מירי נבו ופרופ’ רפי קרסו, התוכנית סודות היופי בהגשת הילה נחשון ומימי לוזון וצילומי שטח עם מגישים נוספים שלנו: דנה גרוצקי, טלי מץ, עינת ארליך, יעל גולדמן ועוד.

הפקות המקור של מדיקו כוללות VOD של קרוב ל-3,000 סרטונים בהם מרואיינים מיטב הרופאים המומחים על בדיקות, מחלות, ניתוחים וטיפולים רפואיים בנושאים שונים.

מדיקו גם מפעילה שירות מיוחד לגולשים לאיתור רופא מומחה בה מופיעים למעלה מ-10,000 רופאים מומחים ותיאום תורים באמצעות מערכת זימון תורים אונליין.

צוות הפיתוח של אתר מדיקו אף פיתח שירות ייחודי מסוגו בעולם בתחום הכירורגיה הפלסטית והרפואה האסתטית בשם Medico Feed המאפשר לגולשים לאתר בממשק חיפוש תמונות לפני ואחרי של ניתוחים וטיפולים אסתטיים שבוצעו על ידי רופאים וללמוד יותר על התוצאות הצפויות בהליך הרפואי אותו הם מעוניינים לעבור.

חשוב לנו להדגיש כי על אף היקף התוכן באתר ומידת מהימנותו, מדיקו אינה מהווה תחליף להתייעצות עם מומחה והתוכן בו אינו מהווה המלצה או ייעוץ רפואי.


אנו מאחלים לכם הגולשים צפייה וקריאה מהנה באתר.


במידה והינך מעוניין לפנות למערכת תוכל לפנות למייל : info@medico.co.il