חשיפה: הנשים אשר עוברות מהפך במראה הפנים ללא ניתוח

שינוי בחיים סדרת הדוקו בהנחיית פרופ’ רפי קרסו והילה קורח עוקבת בפרק זה אחר שוק הטיפולים האסתטיים ללא ניתוח, הנמצא בצמיחה אדירה בישראל ובעולם ומגלה; מה גורם לנשים לעבור טיפולים וגם איך טיפולים אלו יכולים בלא מעט מקרים להחליף את הצורך בניתוח

ד”ר אלה אגוזי ריינמן, מומחית לרפואת עור ומנהלת מרכז רפואי לטיפולי אסתטיקה רפואית ומטופליה,אישרו לצוות ההפקה להציץ מה קורה בטיפולים ומה חדש בתחום הטיפולים להצערת עור הפנים ללא ניתוח ואיך נראות התוצאות אחרי.

אסתר סיני : הרמת פנים ללא ניתוח

אסתר סיני , עקרת בית בת 71 עם 4 ילדים ו-13 נכדים מרמת גן אשר מעוניינת להגשים חלום שמתגבש כבר כמה שנים למתיחת הפנים והצערתם.

אסתר שעברה במשך 7 שנים ניתוחים לא נעימים, החליטה שזה הזמן שלה לעבור שינוי בחיים.

גלית סימני :  עיצוב ופיסול האף ללא ניתוח

גלית, בת 47 , שיננית ובעלת חברה לניהול ושיווק מרפאות שיניים ועיצוב ביגוד מקצועי לצוותים רפואיים,  אינה מרוצה ממראה האף שלה ופוחדת מניתוח ומעוניינת לעבור תהליך של עיצוב האף ללא ניתוח באמצעות טיפול חדשני בזריקות של חומצה הילארונית ובוטוקס המטשטשים גיבנון ובעיות אסתטיות נוספות באף.

רונית :  מילוי שקעים מתחת לעיניים ומילוי נפחים

זוהי רונית , בת 51 גרושה ואמא ל-4 ילדים ומנהלת חנות אופנה באשדוד. אשר שמה לב לקמטים אשר צצו בפניה בתקופה האחרונה והיא מעוניינת להעלים אותם אך לשמור עדיין על המראה הטבעי שלה. זה מפריע לה בבוקר שהיא מתאפרת ומעוניינת ליישר ו-“לגהץ” את הקמטים.

סווטה : טיפול בפיגמנטציה וכתמי שמש בפנים וטיפולים למילוי קמטים ושיפור מרקם העור

סווטה שיננית במקצוע, מעוניינת לטפל בבעיות של פיגמנטציה וכתמי שמש ולשפר את מרקם העור שלה. כמו כן , סווטה מעוניינת להעלים או לטשטש את קמטי הבעה באיזור המצח וצידי העיניים. לטענת סווטה זה מפריע לה מאוד , בעיקר הפיגמנטציה.

לפנייה להתייעצות לגבי טיפול הפנים שלך

077-997-7723

ד”ר אלה אגוזי ריינמן

מומחית לרפואת העור